سفره قلمکار زابلیانی که با قیمت میلیاردی به فروش گذاشته شد

رستوران‌های شلوغ می‌توانند از صدها پوشش در روز مانند سفره قلمکار زابلیان عبور کنند، به این معنی که افراد چند گروه در طول روز سر یک میز نشسته‌اند.

حتی رستوران های کوچکتر باید اطمینان حاصل کنند که هر میز چیدمان برای زمانی که یک مشتری جدید می رسد عالی است.

به همین دلیل، رومیزی ها و دستمال های کاغذی انتخابی پرطرفدار هستند، زیرا در هنگام چیدن میز برای گروه بعدی مشتریان، دور انداختن و تعویض سریع و آسان آن ها آسان است.

اگر ممکن است یک انتخاب ساده باشد، اما از نظر طراحی و تجربه عالی نیست.

این جایی است که رومیزی های پارچه ای وارد می شوند، زیرا این تغییر جزئی می تواند تأثیر قابل توجهی در هر رستورانی بگذارد. برای آشنایی با مزایای سفره قلمکار زابلیان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

رومیزی های پارچه ای هم برای زیبایی غذا و هم برای تأثیرگذاری بر کیفیت غذا فوق العاده هستند
داشتن رومیزی هایی که از پارچه در رستوران شما ساخته شده اند، ظرافتی را به شما اضافه می کند که هرگز نمی توانید آن را با کاغذ بدست آورید.

این احساس برتری ایجاد می‌کند که مشتریان آن را دوست دارند و به این موضوع کمک می‌کند که موسسه شما مشتاق ایجاد یک تجربه با کیفیت و درجه یک است.

مردم ابتدا با چشمان خود غذا می خورند. در حالی که غذا جذابیت اصلی است، آنها می خواهند آن را در محیطی بخورند که از نظر زیبایی نیز دلپذیر باشد.

علاوه بر این، مشتریان مستقیماً داشتن سفره‌های رستوران را با تجربه بهتر مرتبط می‌دانند.

طبق یک مطالعه در سال 2019 که تأثیر کتانی روی میز روی یک موقعیت غذایی واقعی را بررسی کرد، «کتانی پارچه‌ای روی میز به ترجیح بیشتر پیش‌غذا و به طور کلی کیفیت غذا کمک می‌کند».

همچنین خدمات بهتر، محیط و تجربه کلی در رستوران به پارچه‌های پارچه‌ای میز نسبت داده می‌شود.

در نهایت، سه چهارم مشتریان شرکت‌کننده در این مطالعه احساس کردند که کتانی میز «یک عنصر مهم هنگام غذا خوردن در رستوران است».

ملحفه های میز رستوران سروصدا را در رستوران شما کاهش می دهند: طبق یک انتشار خبری در سال 2011 توسط کمیسیون اروپا، الیاف طبیعی مانند الیاف گیاهی یا پشم را می توان برای “ساخت جاذب های صوتی پایدار که به جلوگیری از آلودگی صوتی کمک می کند” استفاده کرد و می تواند به اندازه الیاف ساخته شده از مواد معدنی و پلاستیک موثر باشد.

بنابراین، به عنوان مثال، یک سفره نخی می تواند یک راه موثر برای کاهش سر و صدا در یک رستوران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *